Инсталирай - Novsport Alert
Какво стана с изплащането на наградите за месец Юни

Създайте нова тема   Напишете отговор    Novsport.com :: Форум, читателски дискусии, коментари Форуми -> Игра Прогнози
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
duran66
потребител

МнениеПуснато на: Пон Авг 06, 2012 12:46 pm    Заглавие: Какво стана с изплащането на наградите за месец Юни Отговорете с цитат

Някой ще ми отговори ли,кога ще бъдат преведени наградите за месец Юни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
deni50
потребител

МнениеПуснато на: Пет Авг 24, 2012 12:24 pm    Заглавие: Re: Какво стана с изплащането на наградите за месец Юни Отговорете с цитат

duran66 написа:
Някой ще ми отговори ли,кога ще бъдат преведени наградите за месец Юни.

Има ли въобще някой,който скоро да е изтеглил печалба от Темпобет?!!! Защо изобщо тези измамници продължават да са спонсори?! Толкова ли не можете да намерите един свестен спонсор?Ако някой може да се свърже по някакъв начин с Темпобет, с писмо,или телефон,ще го черпя! Как е възможно подобни измамници,които крадат пари и тормозят хората да продължават да са в пространството?! Крайно време е измислената ни държавица в лицето на криминална и икономическа полиция да се намесят! Тази пародия не може да продължава повече.Знаят че скоро няма да ги има вече и крадат на воля,докато могат!!! Измамници и мошеници! А Новспорт,не сте ли запознати със ситуацията,за да не им правите повече крадливата реклама и да не ставате съучастници!
Върнете се в началото
duran66
потребител

МнениеПуснато на: Пет Авг 24, 2012 10:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз превъртях спечеленият бонус но от Темпобет и на мен не ми дават да изтегля някакви пари от сметката си.И също и аз не мога да се свържа с тях,пиша им имейл,звъня им по телефона,но никой не ми отговаря.А иначе депозирах и ми взеха паричките,а не ми дават да си изтегля от превъртяният бонус.Ако може от Новспорт да се позаинтерисуват,защо от Темпобет правят тези номера.Какви им са изискванията за да може човек да си изтегли пари от бонуса.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Novsport.com :: Форум, читателски дискусии, коментари Форуми -> Игра Прогнози Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Warning: mysql_real_escape_string(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /var/www/lib/mysql_obj.php on line 113 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /var/www/lib/mysql_obj.php on line 113