Инсталирай - Novsport Alert
До Новспорт да се позаинтерисува от номерата на Темпобет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Novsport.com :: Форум, читателски дискусии, коментари Форуми -> Игра Прогнози
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
duran66
потребител

МнениеПуснато на: Пет Авг 24, 2012 10:53 pm    Заглавие: До Новспорт да се позаинтерисува от номерата на Темпобет Отговорете с цитат

И аз превъртях спечеленият бонус но от Темпобет и на мен не ми дават да изтегля някакви пари от сметката си.И също и аз не мога да се свържа с тях,пиша им имейл,звъня им по телефона,но никой не ми отговаря.А иначе депозирах и ми взеха паричките,а не ми дават да си изтегля от превъртяният бонус.Ако може от Новспорт да се позаинтерисуват,защо от Темпобет правят тези номера.Какви им са изискванията за да може човек да си изтегли пари от бонуса.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pirindeli88
потребител

Местожителство: Bansko

МнениеПуснато на: Съб Сеп 01, 2012 8:00 pm    Заглавие: .. Отговорете с цитат

Колко пъти превъртя бонуса и какъв бонус си получил и колко пари заложи общо и не ти е приело теглене?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Novsport.com :: Форум, читателски дискусии, коментари Форуми -> Игра Прогнози Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Warning: mysql_real_escape_string(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /var/www/lib/mysql_obj.php on line 113 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /var/www/lib/mysql_obj.php on line 113