Инсталирай - Novsport Alert
Победители в играта "Прогнози" за месец август
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Novsport.com :: Форум, читателски дискусии, коментари Форуми -> Игра Прогнози
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fenomena010
потребител

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2012 6:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Power_V написа:
pitbul1975 написа:
Колеги от 01.10.2012 г. Темпобет спират работа от територията на България затова всички игри отиват на кино за съжаление...и надявам се сайта да намери друг спонсориращ букмейкър.

ДО 1.10 от 1.09 има ЦЯЛ МЕСЕЦ! Ти тия пари може да ги загубиш още на първата минута, а ако спечелиш и превъртиш сумата от бонуса - тегленето става за 3-5 дена - никакъв проблем! Това не е ОПРАВДАНИЕ ДА НЕ СИ ПОЛУЧИМ НАГРАДИТЕ!

Аз мисля че NOVSPORT..са длъжни да ни усигурят наградитв за месец Август,ако трябва ще ни ги преведат с ИЗИПЕЙ..на всеки един от 10 тимата спечелили и васеки да прави каквото намери за добре с печалбата си!!! не трябва да се оправдават с TEMPOBET..като вече няма да има награди защо не прекратят играта за месец септември а си правят реклама и всички ние продължаваме да им влизаме в сайта по 100 пъти на ден!!! НАГРАДИТЕ ДА НИ ГИ ИЗПЛАТИ NOVSPORT!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Power_V
потребител

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2012 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не искам нищо да мисля повече, защото няма смисъл. Просто спирам да им влизам в миризливия сайт.
Не ми пука за подобна награда, която на всичкото отгоре пак трябва да я залагаш, за да имаш шанс евентуално да се порадваш на нея.
А като знам коефициента, с който спечелих 1-во място - колонка за около 1200лв. с 1лв. залог.
Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PRоFeSSoR
потребител

МнениеПуснато на: Вто Окт 04, 2016 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами наистина ваще коэфициенти не дават нормално да се играе! Защото в другите букмейкърски къщи всичко е наред? Преминавам към 1xBet (https://goo.gl/GZ57rr) ! Там и коэфициентите са по добри и с исплащанета няма проблем
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Novsport.com :: Форум, читателски дискусии, коментари Форуми -> Игра Прогнози Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Warning: mysql_real_escape_string(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /var/www/lib/mysql_obj.php on line 113 Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /var/www/lib/mysql_obj.php on line 113