ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Валенсия
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
Астън Вила
Лацио
Борусия Дортмунд

Анкета

Кой ще спечели Шампионската лига?

Кой ще спечели Шампионската лига?


Реклама

Facebook

04 юли 2010 08:07 Пламен Димитров


Рабех иска да се върне в Левски

 

Лошото момче Юсуф Рабех се примоли на Левски да го върне, твърди в-к "Стандарт". Бившият футболист на "сините" подпали телефоните на мениджъра Георги Иванов и администратора Райко Якимов. Защитникът обяви пред двамата, че е готов да рита без пари на "Герена". Както е известно, през зимата той забърка поредната каша, като избяга от Анжи. Левски трябваше да му търсят нов купувач и се стигна до трансфера му в мароканския Атлетико. Гонзо обаче набързо отби мераците на Рабех и обяви, че той отдавна си е затворил вратата с купищата дивотии, които сътвори. Чашата преля през зимата, която Рабех обърна с главата надолу хотела на "сините" в Каварна.

Дошлият на проби Павел Баста беше хвърлен веднага в боя. Чехът пристигна при "сините" още в петък вечерта, а вчера беше на линия за сутрешната тренировка и контролата с Апоел (Тел Авив). Той ще остане до края на лагера в Австрия, а от играта му в следващите контроли с Аполон (Лимасол) и Аустрия (Виена) зависи дали ще бъде привлечен.

Гонзо почерпи във винарна за 34-ия си рожден ден, който беше в петък. На скромното тържество в Бад Дюсау присъства само треньорският щаб на Левски. Заведението, което беше избрано от Георги Иванов, е едно от най-изисканите в региона и се слави с това, че само произвежда всичките си продукти.  

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

Изпратено от:
Анонимен |
Тема

Коментар


...
Изпратено от vpv_68 на 04 юли 2010 15:12. |
тоя мангал трябва да му се забрани изобщо да мисли за България.Да се ебе в черния мангалски гъз и въобще да не се доближава до нашата граница.
TOZI E MNOGO NAGUL MANGAL CHES...
Изпратено от Анонимен на 04 юли 2010 13:21. |
TOZI E MNOGO NAGUL MANGAL CHESNO.....
xoi
Изпратено от Анонимен на 04 юли 2010 13:07. |
не е пил от както избяга на говедоспорт друго си е гей-арена наоколо има навсякаде водка готов е да играе на заплата бидон вотка за сезон
СТИГА ВЕ
Изпратено от Анонимен на 04 юли 2010 10:31. |
ВЗИМАЙТЕ САМО ХРИСТИЯНИ СТИГА С ТЕЗ МЮСЮЛМАНИ
ВИЛИ ВУЦОВ ЗАПОЧНА ДА ПРАВИ ХУБВА БЯЛ ХРИСТИЯНСКИ ОТБОР АМА ГО ИЗГОНИХА
...
Изпратено от Анонимен на 04 юли 2010 10:06. |
вземай има да връща пари.

 

Още от - Левски

Още от - Левски

Актуално

19:00 16/05 Локо (Пд) - Лудогорец 1:2
16:30 19/05 Славия - Монтана
16:30 19/05 Светкавица - Черно море
16:30 19/05 Видима - Левски
16:30 19/05 Берое - Ботев /Вр/
16:30 19/05 Локо /Пд/ - Миньор
16:30 19/05 ЦСКА - Литекс
16:30 19/05 Калиакра - Лудогорец
16:30 19/05 Черноморец - Локо /Сф/

Реклама

Видео

Дончо Донев разкри подробности около селекцията в Левски Станаха ясни номинациите за "Футболист на футболистите" Рамос стана №1 за април
Дончо Донев разкри подробности около селекцията в Левски
Станаха ясни номинациите за "Футболист на футболистите"
Рамос стана №1 за април

Резултати на живо

bg.tempobet.com
01:45
Бока хуниорс - Флуминензе
-:-
03:00
Баиа - Гремио
-:-
04:00
Велес сарсфийлд - Сантош
-:-

Всички мачове

Футболни Прогнози

Любопитно

Карлово избра за Царица на розите отличничка от 9 клас Джанина – между гола и тъча (снимки) Избират Царица на розите в Карлово
Карлово избра за Царица на розите отличничка от 9 клас
Джанина – между гола и тъча (снимки)
Избират Царица на розите в Карлово

Реклама

Фото Галерия

Лудогорец грабна Купата на България Манчестър Сити стана шампион на Англия по най-инфарктния възможен начин Ювентус вдигна титлата и изпрати подобаващо една легенда
Лудогорец грабна Купата на България
Манчестър Сити стана шампион на Англия по най-инфарктния възможен начин
Ювентус вдигна титлата и изпрати подобаващо една легенда

Реклама

Още от деня

Всички новини от деня

Автоновини

СНИМКИ: Вижте шоколадово ламборгини Революция: Японци качиха навигацията на предното стъкло (видео) Playboy: Най-великата кола за всички времена е Ferrari GTO (видео)
СНИМКИ: Вижте шоколадово ламборгини
Революция: Японци качиха навигацията на предното стъкло (видео)
Playboy: Най-великата кола за всички времена е Ferrari GTO (видео)