И Бербатов баща отрече отвличане на Асен

И Бербатов баща отрече отвличане на Асен

В днешния си брой британският таблоид с голям тираж "Сън"съобщи, че Асен Бербатов е отвлечен.

В днешния си брой британският таблоид с голям тираж "Сън"съобщи, че Асен Бербатов е отвлечен.

Асен е по-малкият брат на бившия капитан и голмайстор-рекордьор на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов.

Журналисти са разговаряли с Иван Бербатов - бащата на Димитър и Асен. "Нищо от това не е вярно", каза за БТА Иван Бербатов. "Днес разговарях с Асен, той е на почивка и събира тен. Понякога английските журналисти пишат каквото си искат", каза още Бербатов старши.


В "Сън" дори бе експониран и евентуален мотив за отвличането на Асен. Според тях той е затънал в дългове заради управлявания от неговата съпруга магазин. 

Роджър Федерер се завръща на корта за US Open

5-кратният носител на трофея в Ню Йорк ще бъде част от демонстративен двубой

Любо Пенев благодари на Стилиян Петров

Любослав Пенев благодари на Стилиян Петров и неговата фондация за организацията на благотворителния двубой "Мача на надеждата".

Златко Янков на 60!

Днес своя 60-годишен юбилей отбелязва една от емблематичните фигури в историята на българския футбол и герой от незабравимото американско лято през 1994 година – Златко Янков.

Стилиян Петров с личен подарък за Илияна Йотова

Президентът на България лично присъства на “Мача на надеждата” в Бургас

8888.bg спаси рентгеновото отделение на болница в Костенец

"Феникс на доброто" с нова инициатива

„Феникс на доброто“ и 8888.bg зарадваха над 400 деца за 1 юни

Даренията достигнаха до деца в различни населени места от региона