Олборг не успя да пребори Апоел у дома (+ВИДЕО)

Срещата за влизане в групите на ШЛ завърши при резултат 1:1

Квалификационната среща за влизане в групите на ШЛ между Олборг и Апоел завърши при резултат 1:1. Олборг поведе в 16-ата минута с гол на Томсен, а гостите изравниха в 54-ата с гол на Винисиус. Интересен факт за двубоя е, че през 90-те минути не бе  показан нито един жълт или червен картон.

Олборг първи излезе напред в резултата с гол в 16-ата минута след първия точен удар в мача. Томсен засече центриране на Патрик Кристенсен и успя да прати топката в мрежата на Апоел – 1:0 за домакините.

Гостите успяха да изравнят през второто полувреме, а негов автор бе Винисиус. Апоел отправиха първия си удар в рамките на вратата чак в 54-ата минута и той се превърна в гол за гостите. Тиаго Гомес центрира топката към бразилеца Винисиус, който засече кълбото и го прати покрай вратаря Ларсен – 1:1.

Винисиус бе близо до второ попадение в 78-ата минута, но този път бразилецът нямаше шанс при удара и така резултатът остана непроменен до края на двубоя.

Мачът реванш между двата тима ще се проведе на 26 август.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини