Лион би в Гюргево, но изхвърча от Лига Европа (+ВИДЕО)

С два гола на холандския национал Мемфис Депай ПСВ Айндховен победи с 2:0 като гост белоруския Шахтьор Солигорск

Футболистите на Лион победиха с 1:0 румънския Астра (Гюргево) в реванша от плейофния кръг за влизане в групите на Лига Европа, но това не беше достатъчно за френския тим след загубата с 1:2 у дома преди седмица. Единственият гол на север от Дунав отбеляза Жордан Фери в 23-ата минута. Астра се класира в групите на Лига Европа по правилото за повече голове на чужд терен.

С два гола на холандския национал Мемфис Депай ПСВ Айндховен победи с 2:0 като гост белоруския Шахтьор Солигорск и с общ резултат 3:0 също се класира в групите на турнира, където миналата година претърпя две загуби от Лудогорец с по 0:2.

Българският нападател Исмаил Иса игра 75 минути при домакинската загуба на неговия Шериф Тираспол с 0:3 от хърватския Риека, който влиза в групите след общ резултат 0:4.

ОБЗОР: Отново Леверкузен срещу Рома в полуфиналите на ЛЕ (ВИДЕО)

„Аспирините“ с нов рекорд - 44 мача без загуба след 1:1 в Лондон

Аталанта изхвърли Ливърпул и пренаписа историята си (ВИДЕО)