Юношите ни паднаха от Албания в контрола

Отборът ни до 19 години записа поражение с 0:1

Българският национален отбор до 19 г. записа поражение с 0:1 в първата от двете контроли срещу връстниците си от Албания.

Мачът в Поградец започна много димамично. Домакините направиха добра многоходова комбинация и откриха резултата чрез Рей Манай още във втората минута.

След попадението младите „лъвчета“ взеха инициативата. В шестата минута Чавдар Ивайлов отправи опасен удар от 20 метра на сантиметри от левия страничен стълб на противниковата врата. След това положение на терена властваше грубата и откровено провокативна игра на домакините.

До края на полувремето имаше няколко изключително груби влизания и удари без топка срещу наши състезатели. Първият, който пострада от агресивната игра на противника и се наложи да напусне принудително беше Юлиян Чапаев.

През второто полувреме домакините продължиха да играят агресивно, което доведе до още една принудителна смяна в нашия отбор. В 74-та минута селекционерът Методи Деянов извади от игра влезлия в началото на втората част Кристиан Пешков. В 67-та мин. след поредното грубо влизане, реферът не отсъди нарушение в наша полза и това доведе до спречкване между състезателите. В следствие на което, директен червен картон получи Илиян Неделчев.

С жълти картони завършиха Серкан Юсеин и Чавдар Ивайлов.

Следващият мач е в неделя от  12:00 часа българско време на градския стадион в Корча.

Съставът на България:

1. Николай Кръстев, 2. Марио Петков, 3. Юлиян Чапаев (41 мин. - Владимир Айтов), 4. Мартин Костадинов, 5. Мирослав Иванов, 6. Серкан Юсеин (71 мин. - Янис Карабельов), 7. Александър Попов (46 мин. - Кристиан Пешков – 74 мин. Стойчо Атанасов), 8. Чавдар Ивайлов, 9. Наско Милев (58 мин. - Илиян Неделчев), 10. Емил Стоев - капитан, 11. Емил Петров.
България U15 с реми срещу Косово (ВИДЕО)

Две дузпи и 1:1 в контрола, играна в Прищина

БФС търси усилено футболисти с български корени

До момента сме открили над 20 състезатели, обясни Лъчо Димов

Венци Стефанов: Илиан Илиев ще вдигне националите

Любо първо говори, после мисли

Женският ни национален отбор с драматична загуба от Армения (ВИДЕО)

"Лъвиците" ни допуснаха поражение с 2:3 на "Александър Шаламанов" в София

БРАВО! Девойките на България до 19 г. се класираха сред елита на Европа

Момичетата ни спечелиха безапелационно промоция за Лига А

Радойска очаква мачовете с Румъния да решат първото място

„Имам балансиран отбор“, заяви селекционерът на женския ни тим

Силвия Радойска: Владеехме инициативата

„Търсихме победата през цялото време“, доволна е треньорката на женския национален отбор