Бивш играч на ЦСКА донесе равенството на Уфа срещу Рубин, Благо Георгиев с греда (ВИДЕО)

Рубин остава само с една победа от началото на първенството

Рубин (Казан) завърши 1:1 в домакинството си на Уфа в мач от шестия кръг на руската Премиер лига. Българинът Благой Георгиев записа 90 минути за Рубин, като уцели греда в 75-ата минута.

Максим Канунников даде аванс на Рубин в 43-тата минута, а бившият играч на ЦСКА Марсиньо оформи крайното 1:1 с изключителен гол от пряк свободен удар в добавеното време.

След този мач Рубин е 10-и със седем точки, докато Уфа има актив от събра четири точки и се изкачи до 11-ата позиция.

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)