Бодуров и Фулъм претърпяха шеста загуба в Чемпиъншип

"Котиджърс" загубиха с 3:5 от Нотингам Форест, който се изкачи на върха в класирането

Българинът Николай Бодуров записа шеста загуба със своя Фулъм в Чемпиъншип. "Котиджърс" допуснаха четвърто поредно поражение във второто ниво на английския футбол. Тимът на Феликс Магат загуби с 3:5 като гост на Нотингам Форест.

Бодуров изигра поредните си 90 минути за новия си отбор, но все още търси първи успех с фланелката на Фулъм. В 69-ата минута националът получи и жълт картон.

Двубоят мина през няколко обрата. Домакините поведоха с 2:0 след 21 минути игра с два гола на Асомбалонга, като единият беше от дузпа. До края на полувремето Маккормак върна едно попадение.

В 65-ата Родайега изравни в 51-вата, а в 65-ата Маккормак с втория си гол в мача даде аванс на "котиджърс".

Тъкмо когато Фулъм докосваше първия си успех за сезона, дойдоха три попадения за домакините. В рамките на три минути Антонио и Асомбалонга, който оформи своя хеттрик, отново изведоха Нотингам напред.

В 89-ата минута влезлият като резерва Патерсън оформи крайното 5:3 и така Нотингам Форест се изкачи на първата позиция в Чемпиъншип със 17 точки, на една пред втория Норич.

Фулъм е на абсолютното дъно в таблицата. Тимът на Феликс Магат е 24-ти с една-единствена точка и голова разлика -12.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)