Партизан и Тотнъм не си вкараха гол в Сърбия (ВИДЕО)

Бешикташ изпусна победата в края, две ремита в група „С” на Лига Европа

Партизан и Тотнъм не се победиха в първата си среща от група „С” на турнира Лига Европа, приключила при резултат 0:0 в Сърбия.

Наставникът на гостите Маурисио Почетиньо направи цели 10 промени в сравнение с последния мач на „шпорите” от Висшата лига и това в крайна сметка можеше да му изиграе лоша шега.

Иначе мачът започна отлично за лондончани и още във втората минута те можеха да поведат, ала удар на Хари Кейн срещна напречната греда.

След това обаче домакините поеха контрола над двубоя и пропуснаха няколко изгодни положения, но в крайна сметка срещата приключи без победител.

Такъв нямаше и в другия мач от групата, между Бешикташ и Астерас (Триполи), но в Турция поне паднаха попадения.

Всъщност, домакините бяха на две минути от победата, понеже Гьокан Тьоре им даде аванс в 33-ата, ала в 88-ата резервата Факундо Пара реализира скъпоценния гол за гърците и така след първите срещи в групата всеки отбор има по една точка.