Дубълът на Черно море разби столичния Локомотив

Малките „моряци” вкараха пет гола и получиха два в София

Футболистите на Черно море разгромиха с 5:2  Локомотив в София в мач от Х кръг на първенството на дублиращите отбори. Срещата се игра на изкуствения терен на комплекса “Царско село” и варненци стигнаха до развръзката за 20 минути през първото полувреме. Карен Мадоян откри в 20-ата минута, на два пъти беше точен Илиян Неделчев (‘24 и ‘38), а в 30-ата минута за 3:0 се разписа Стефан Иванов.

След почивката “железничарите” намалиха след дузпа, но в 70-ата минута Мартин Костадинов направи резултата 5:1. В самия край на мача домакините вкараха и второ попадение.

Преди изиграването на всички срещи от кръга варненци делят 3-ото място с актив от 14 т., а с тях тази позиция заемат още “Славия”, “Берое” и “Хасково”.

“Черно море U21”: Илия Николов, Никола Дамянов (75 – Кристиян Пешков), Александър Йовчев, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Мартин Костадинов, Александър Попов (50 – Ангел Стоянов), Емил Илиев, Карен Мадоян, Николай Минков (80 – Александър Михайлов), Илиян Неделчев.

Илиан Илиев: Най-важното е, че не получихме гол от Пирин