Щабът на Славия нахлу на терена, за да иска обяснение от съдията Баялцалиев (+СНИМКИ)

Изнервените домакини не издържаха при червения картон на Цветомир Панов в мача с Локо Пд

Голяма част от щаба на Славия нахлу на терена, за да иска обяснение от главния съдия Ангел Баялцалиев за решението му да изгони с директен червен картон Цветомир Панов в двубоя с Локомотив (Пловдив) (0:2). В 73-ата минута при резултат 0:1 Панов удари в главата при игрова ситуация Бирсент Карагарен и видя червения цвят. Изнервените домакини реагираха на момента и поне половината от седящите на скамейката се втурнаха към терена. Най-ръкомахащи бяха помощник-треньорът Ангел Славков, треньорът на вратарите Радостин Станев и резервният страж Емил Петров. Гошо Петков не остана по-назад и също се завтече. Страстите бързо бяха охладени и двубоят продължи. В края млади фенове изчакаха съдиите да се приберат, заставайки непосредствено до тунела. Полицията обаче взе мерки и всичко се сведе до потропвания по пластмасата.