Димитър Васев: Съдията оказа влияние на мача

„За мен дузпа няма, а именно тя реши двубоя”

От играта не съм разочарован, а напротив – доволен съм.

Това заяви наставникът на Локомотив (София) Димитър Васев, след като воденият от него тим загуби с 2:4 от Литекс в Ловеч. Треньорът на „железничарите” обаче бе изключително критичен към главния рефер на срещата от XIII кръг на „А” група - Станислав Ставров.

„Загубихме три точки, допускайки 4 нелепи гола, след два рикошета и една дузпа. Мисля, че водихме играта през второто полувреме и реално бе да изравним, но вместо това получихме четвърто попадение. Като цяло мачът започна нелепо за нас. Рикошет, гол, после дузпа... аз обаче ги поздравявам момчетата, защото се окупитиха.”

„За мен дузпа няма, а именно тя реши мача. Още в 20-ата минута 0:2... лошото е, че в този мач аз смея да твърдя, че съдията оказа влияние. Аз твърдя, че дузпа няма и за някои от картоните му се подсказваше отвътре, а това е картон за футболиста, който го иска. Той обаче дава на нашия играч и това не е нормално. Някои от фауловете бяха обратни, други пресилени. Когато играят два равностойно отбора, не трябва съдията да е водеща фигура, както днес. Ние резултатите ги постигаме, когато ни позволят. Не може случайно да ти вкарат 4 гола, но пак казвам - два рикошета, а дузпата... как да я коментирам. Накрая настъпи умора, на този тежък терен. Похвалното е, че имахме голови положения, но лошото е, че ги изпуснахме. Има какво да се желае”, допълни той.
Литекс се справи със Спартак (Плевен) на стадиона в Ловеч

"Оранжевите" спечелиха с 3:1

Официално: Берое и Янтра с най-солени глоби от БФС

Вижте всички решения на Дисципа

ОБЗОР: Хебър зарадва с победа Ники Митов в мач №100 на специалиста и поведе във Втора лига

Миньор взе само точка в Разград, вижте всички резултати от днешните мачове

ОБЗОР: Етър превзе върха във Втора лига с гол в 93-ата минута

Спартак (Варна) се възползва от грешките на Миньор и Хебър, вижте всички резултати, голмайстори и класиране

ЦСКА победи Литекс в контрола, Бисмарк се завърна с два гола

Мухар и Вилдсхуд също се разписаха за "червените"

ОФИЦИАЛНО: Съобщиха кога ще е най-старото столично дерби

Вижте датите и часовете на мачовете Славия – Левски и ЦСКА – ЦСКА 1948, както и програмата за следващия кръг във Втора лига