СНИМКИ: Монтана победи ЦСКА с 3:0 и продължава без загубена точка в Суперлигата

Зала „Огоста” се оказа тясна, зa да побере многобройнитие привърженици на двата отбора

Волейболистите на Монтана победиха ЦСКА с 3:0 гейма и продължават без загубена точка в Суперлигата при мъжете. Зала „Огоста” се оказа тясна, зa да побере многобройнитие привърженици на двата отбора, като гостите отново се радваха на невероятна подкрепа от своите верни фенове от Северозапада. Домакините изиграха най-добрия си мач от началото на сезона, като единствено в третата част допуснаха на няколко пъти да бъдат доготващи в резултата. Стабилният блок бе в основата на успеха, но Монтана показа също така голямо разнообразие в атака и добро посрещане. Минчо Минчев направи 15 точки за Монтана, с които стана топ-реализатор на мача. 12 точки добави Златко Кьосев. Капитанът на ЦСКА Ивайло Стефанов завърши мача с 10 т.

Монтана – ЦСКА 3:0 (25:21, 25:15, 25:21)

Монтана: Явор Генов 9, Денис Чавдаров 2, Иван Латунов 7, Любомил Агонцев-кап.2, Минчо Минчев 15, Златко Кьосев 10, (Николай Картев, Цано Цанов, Георги Георгиев, Трифон Лапков 2, Ивайло Лаков-либеро, Добромир Иванов-либеро). Треньор: Атанас Петров.