В Англия: Равенството в София запази живи надеждите на Ливърпул

Фенове беснеят за слабата игра в защита при изравнителния гол на разградчани

Английските медии отразяват подобаващо двубоя между Лудогорец и Ливърпул от Шампионската лига в София, завършил 2:2. Разградчани спечелиха точката след късен гол на Георги Терзиев, паднал в 88-ата минута.

В материала на ВВС за двубоя се казва, че равенството запазва надеждите живи на Ливърпул за класиране за плейофите. Изданието допълва, че въпреки неубедителното представяне на тима на Брендън Роджърс в България, „червените“ държат съдбата в своите ръце.

Медиите не пропускат да споменат и грешката на вратаря Симон Миньоле, след която Лудогорец откри резултата в 3-ата минута.

В материала си за мача „Daily Mail” отбелязва, че стражът се е превърнал в голям проблем за Ливърпул и той носи вината за първия гол на българите.

„Guardian” пък пише, че това е била малка крачка напред за английския тим след незадоволителните резултати от последните четири мача на Ливърпул.

„Mirrror” добавя, че грешките в защита са довели до късното изравняване на резултата в София, което прави трудна задачата на възпитаниците на Брендън Роджърс за класиране в плейофите.

Феновете беснеят най-много за слабата игра в защита при изравнителния гол на разградчани, реализиран от Георги Терзиев две минути преди края. "Мърсисайдци" нападнаха и капитана Стивън Джерард, когото сравниха с костенурка. Мениджърът Брендън Роджърс пък бе посъветван да стане комик.