Бостън победи Минесота след продължения

Вратарят Крейг Андерсън спаси 34 удара и записа третия си "шътаут" за сезона и 29-и в кариерата си

Луи Ериксон отбеляза гол в 1:30 минута на продължението, с който донесе победата на Бостън с 3:2 като гост на Минесота в среща от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Карл Содерберг, който асистира за победния гол на Ериксон, откри резултата. Кайл Бродзяк изравни, а до края на първата част Патрис Бержерон отново даде аванс на гостите. Двата отбора не си отбеляза гол през втората третина, а в третата Джейсън Поминвил изравни за Минесота.

Вратарят на Далас Кари Лехтонен отрази всичките 27 удара за втория си мач без допуснат гол за сезона при успеха на тима с 2:0 като гост на Ванкувър. Колтън Скевиър и Антоан Русел бяха точни за Далас.

Вратарят Крейг Андерсън спаси 34 удара и записа третия си "шътаут" за сезона и 29-и в кариерата си, а Отава победи Ню Джърси с 2:0. За домакините поражението е пето поредно. Кайл Търис вкара и двете попадения за Отава.