„Сини” легенди биха „Левски София-Запад” със 7:2

Познатият резултат накара феновете да запеят познат рефрен

Легенди на Левски победиха отбора на „Левски София-Запад” в традиционния коледен двубой, който се игра в Сливница, пред около 1000 зрители.

Георги Иванов, Даниел Боримиров, Христо Йовов, Елин Топузаков и Станислав Ангелов показаха класа и не дадох шансове на феновете, побеждавайки ги с познат резултат – 7:2.

Боримиров откри в 3-ата минута, а две минути по-късно Пелето направи 2:0. В 11-ата минута Гонзо вкара хубав трети гол, а в 17-ата Йовов вкара за 4:0. След почивката Боримиров (’24) направи резултата 5:0, а секунди

по-късно Александър Димитров намали – 1:5. Деян Койчев в 34-ата минута върна още едно попадение, но след това Валентин Добревски и Даниел Боримиров оформиха крайното 7:2 и феновете запяха познат рефрен.

Преди срещата се изигра детски турнир, който бе спечелен от Левски. Феновете пък имаха възможност да закупят дарителски ваучери на стойност 5 лева, от които 3 лева отиват за подпомагане съществуването на отбора по футзал, а останалите 2 за ще бъдат преведени по сметките на Тръст "Синя България" за издаването на книгата "100 години Левски".

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Официално: Столична община поиска „Герена“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона