Хоселу развали Коледата на Фрайбург (ВИДЕО)

Испанецът вкара в 93-ата минута за 2:2, след като Фрайбург водеще с 2:0 до 83-ата

Хановер губеше с 0:2 до 83-ата минута при визитата си на Фрайбург, но се докопа до точка с две късни попадения за 2:2 в последния мач от есенния полусезон в Бундеслигата.

С точката Фрайбург се изравни на дъното с изненадващо намиращия се там Борусия (Дортмунд). Хановер пък е осми с 24 точки.

Над 23 500 души на „Маге Солар Щадион” очакваха победа след 5 срещи без успех в шампионата и я виждаха, но в края бяха разочаровани.

Хановер нямаше късмет и удари две греди през първата част. Първо Джими Брианд с нисък удар с глава намери страничния стълб в 24-ата минута, а 10 по-късно и Хоселу нацели греда.

Фрайбург поведе точно преди почивката, след като Майк Франц засече точно центрирането на Гюнтер за 1:0.

Секунди след почивката дойде ред на домакините да видят какво е малшанс и удар на Феликс Клаус разтресе гредата, а Цийлер спаси добавката на Дарида.

9 минути преди края Фрайбург докосваше победата с втори гол на Кемпф, който засече с глава корнер на Шмид – 2:0.

Хановер не се предаде и две минути по-късно Кемпф се превърна от герой във виновник, не успя да изчисти и Леонардо Битенкур върна един гол – 2:1.

Секунди деляха домакините от успеха на испанецът Хоселу вкара в пети пореден мач за 2:2 в третата добавена минута.

Бундеслига 14/15

Германия откри специален полицейски център за Евро 2024

Той ще служи за контрол върху ситуацията в сферата на безопасността по време на турнира