Виляреал изтърва нови 3 точки (ВИДЕО)

Виляреал изпусна преднина във втори пореден мач в Ла Лига, завършвайки наравно 1:1 с Малага на „Естадио Ла Росаледа”.

Първата възможност бе за Малага. Нордин Амрабат шутира от дистанция, но Виторино Антунес спаси. На другия фронт Денис Черишев не успя да материализира центриране на Уче Икечукву.

След това Карлос Камени трябваше да използва своите крака, за да спира изведения Уче.

Виляреал излезе напред чрез Джовани дос Сантос, който прати атрактивно в мрежата с последния удар за първото полувреме.

С подновяването на играта се получи дискусионна ситуация. Малага вкара, но голът не беше зачетен. Серхи Дардер прати в мрежата, но реферът прецени, че Амрабат е бил в засада, като е влияел на играта.

Минути по-късно топката отново беше в мрежата. Този път голът се броеше. Амрабат прехвърли Серхио Асенхо от 22 метра.

До края гол на Виляреал не беше признат, а Уче се сблъска лошо с Камени и пропусна да донесе победата за „жълтата подводница”.

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)