ПСЖ взе трета поредна победа в Лига 1 (ВИДЕО)

Единственото попадение за домакините отбеляза Езекиел Лавеци

Пари Сен Жермен завоюва трета поредна победа в Лига 1, след като записа минимален успех с 1:0 при домакинството си на Рен в мач от 23-ия кръг на френския елит.

Единственото попадение за домакините отбеляза Езекиел Лавеци в 29-ата минута, когато завърши по ефектен начин красива контраатака.

Единсон Кавани пропусна да удвои малко след началото на втората част, а Брюлс не успя да превърне в гол най-чистата възможност, открила се пред „червено-черните”.

Това е седми пореден двубой без победа за Рен срещу ПСЖ, като това е петата загуба за „червено-черните” в сблъсъците срещу парижани.

С победата си ПСЖ отново излезе на втората позиция с 47 точки, на една зад лидера Лион, а Рен остава на 10-ата позиция с 30.