Даниел Младенов и Божидар Митрев изгоряха за мача с Калиакра

Двамата футболисти на "сините" не попаднаха в групата на "сините" за мача в Каварна, Дембеле също пропуска срещата

Стана ясна групата на Левски за мача от 19-ия кръг на „сините” срещу Калиакра в Каварна. Дясното крило на столичния тим – Даниел Младенов, не попадна измежду избраниците на старши треньора Ясен Петров за първи път от началото на настоящия сезон.

Футболистът изигра малко повече от 50 минути в първия мач на „сините” от пролетния дял на шампионата срещу вечния враг ЦСКА. В дербито с Локомотив (София) Младенов се появи от резервната скамейка, а при победата над Черноморец напусна терена малко след началото на второто полувреме.

Мачът в Каварна пропуска и нападателят Гара Дембеле, който е наказан.

В групата на Левски не попадна и вратарят Божидар Митрев, който разочарова с представянето си в дербито с ЦСКА. Стражът бе извън групата на „сините” и за мача със столичните „железничари”, а срещу Черноморец гледаше от резервната скамейка.

Групата на „сините” е от 19 футболисти, а един от тях ще бъде изваден в последния момент. Срещата между Калиакра и Левски е в събота от 18:00, но напрежението около това дали ще се състои още не е утихнало.

Левски ще пътува в петък сутринта със самолет до Варна. Оттам „сините” потеглят с автобус към Каварна.

Ето и групата на Левски: Пламен Илиев, Кирил Акалски, Дъстли Мюлдер, Сержиньо Грийн, Стефан Станчев, Иво Иванов, Жанвион Юлу-Матондо, Александър Александров, Даниел Димов, Христо Йовов, Марко Видович, Веселин Минев, Мариян Огнянов, Цветелин Тонев, Дарко Тасевски, Александър Киров, Исмаил Иса, Владимир Гаджев, Йордан Милиев.