Кой ще продължи след мегасблъсъка Барса – Юнайтед?

14 февруари 2015 20:14

Бодуров с цял мач при загуба на Фулъм, Славчев остана резерва за Болтън

Reuters

Българският национал Николай Бодуров за пореден път остана пълни 90 минути на терена за своя Фулъм в мач от 31-ия кръг на Чемпиъншип. За негово съжаление обаче не успя да помогне за благоприятен развой в този двубой и "котиджърс" паднаха с 1:2 на своя стадион от Ипсуич.

Още преди почивката "трактористите" поведоха с 2:0 след попадения на Дарил Мърфи в началото и в края на полувремето - в 4-та и 44-та минути. Рос МакКормак отбеляза единственото попадение за Фулъм в 73-та минута, но за повече лондончани нямаха и време, и шансове.

Цял мач за Ипсуич в този мач игра бившият футболист на Левски Кевин Бру. Французинът се запомни единствено с жълтия картон, който си изкара през втората част на двубоя.

В същото време, другият българин в Чемпиъншип Симеон Славчев отново не се появи в игра за своя Болтън при загубата с 3:4 от Уотфорд. Бившият играч на Литекс беше в групата, но беше сред неизползваните резерви.

Начело на "стършелите" е друг бивш кадър на Левски - сръбският треньор Славиша Йоканович.