Черно море замина за Велико Търново без шестима, сред които героят от първия мач

“Моряците” твърдо решени да отстранят Локо (ГО)

Тренировка на “Тича” с добро настроение проведоха днес футболистите на “Черно море” и след това веднага отпътуваха за Велико Търново. В старопрестолния град варненци ще отседнат преди утрешния реванш за “Купа България” с “Локомотив” (ГО). След първия четвъртфинален мач във Варна “моряците” водят с 1:0 (след късно попадение на Бекир Расим), но реваншът в четвъртък от 14 ч. е в Горна Оряховица и момчетата на Никола Спасов нямат право на грешка.

Наставникът определи групата за срещата. В нея не попаднаха ненапълно възстановените Георги Китанов, Георги Божилов, Слави Сталев (тренирал известно време на облекчен режим), Дани Георгиев, както и героят от първата среща Бекир Расим и Живко Петков. Футболистите са твърдо решени да отстранят “Локо” (ГО) от турнира и да продължат сред 4-те най-добри тима в турнира.

Около 60 привърженици на варненци от Националния фенклуб на “Черно море” ще подкрепят тима при гостуването в Горна Оряховица. Те тръгват утре сутринта с автобус, като ще има и фенове, които ще пътуват с автомобили.

Двубоят утре е поверен на младия рефер Владимир Вълков. Негови помощници са Георги Славов и Тони Пандарски, а 4-и арбитър е Румен Христов. Съдийски наблюдател е Йордан Дурчев.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили