Гълъбинов с 20 минути при загуба на Ливорно

Българският нападател се появи на терена в 72-ата минута, но не успя за помогне на своя тим за избегне поражението

Българският нападател Андрей Гълъбинов, който не бе повикан от селекционера на националния отбор Ивайло Петев за евроквалификацията с Италия, игра 20 минути при загуба на Ливорно от Болоня като гост с 0:2 в мач от 33-ия кръг на Серия „Б“.

Гълъбинов замени Даниеле Вантаджиато в 72-ата минута, но не успя за помогне на своя тим за избегне поражението.

В 60-ата минута домакините поведоха с гол на Ойконому, а в 78-ата Сансоне отбеляза второ попадение.

Ливорно заема осмо място във второто ниво на английския футбол с 47 точки, а Болоня е втори с актив от 56. Лидер с 62 точки и мач по-малко е Карпи.