Бившите юноши на Галин Иванов биха Лудогорец

Младите "армейци" се наложиха с 3:1

Юношите на ЦСКА победиха с 3:1 Лудогорец в дербито от Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят се състоя на един от терените на комплекс „Царско село”, където младите „армейци” провеждат домакинските си срещи. Треньор на тима на ЦСКА’98 доскоро бе Галин Иванов. След назначаването му в мъжкия отбор на клуба, за наставник на юношите бе определен Иван Атанасов. Последният е треньор и на тима до 21 години, като към момента ще води и двата състава. Галин Иванов, който вчера направи своя неофициален дебют с първия отбор на ЦСКА при равенството 2:2 с македонския Хоризонт Турново, днес бе близо до юношите и изгледа мача от скамейката.

ЦСКА откри резултата в средата на първото полувреме, когато защитникът Кристиян Славов се разписа след центриране от ъглов удар. Пропуски пред вратата на Лудогорец направиха още Йоан Маринов и Павел Головодов. Малко преди почивката домакините удвоиха преднината си с гол на друг национал в състава на ЦСКА - Радослав Димитров.

В тима на гостите като титуляри играха двама футболисти, които до Нова година носеха екипа на ЦСКА – вратарят Даниел Наумов и нападателят Тодор Кръстев.

През второто полувреме двата отбора си размениха по един гол. В 73-тата минута Кръстев вкара за Лудогорец и намали резултата. Малко преди последната, 80-та минута на мача Валентин Лазаров оформи крайното 3:1 за ЦСКА.

В Пловдив: Ботев пуска в петък билетите за ЦСКА