Уилшър, Артета и Диаби взеха участие в контрола на Арсенал

Тримата играха заедно през първата част при 4:0 над Брентфорд

Халфовете на Арсенал Джак Уилшър, Микел Артета и Абу Диаби се приближават до момента на завръщането си в първия тим на Арсенал. Тримата играха в контрола срещу Брентфорд при затворени врата, спечелена от „артилеристите” с 4:0.

Контролата се игра на тренировъчната база на Арсенал, а участие в нея взе и Матийо Дебюши, който също доскоро бе в лазарета. В неделя Арсенал приема Ливърпул във Висшата лига, ключова битка за топ 4.

Уилшър откри резултата в тренировъчния мач, а после подадена Дан Кроули за втория гол. Алекс Ивоби вкара още два гола до почивката.

Зимното попълнение Кристиян Биелик също започна от първата минута и игра 66 минути до Фламини в ролята на опорен халф. Диаби, Уилшър и Артета бяха сменени на почивката, а Дебюши игра един час.