Полицай бе тежко ранен след сблъсъци между фенове в Аржентина

Част от привържениците на Арсенал са се спречкали помежду си

Властите в Аржентина заявиха, че един полицай е бил тежко ранен в следствие на сблъсъци с футболни фенове в понеделник. Като резултат от безредиците мачът между Арсенал Саранди и Алдосиви от Примера Дивисион бе прекратен още през първото полувреме.

Бой между полицията и запалянковците е имало както на стадиона, така и извън него. По данни на полицията до сблъсъците се е стигнало, след като част от привържениците на Арсенал са се спречкали помежду си. Фенове на гостите не са били замесени, тъй като в Аржентина гостуващите агитки са забранени, за да се предотвратят точно такива инциденти.

Заради безредиците полицията е задържала лидера на една от фракциите на феновете на Арсенал. Състоянието на ранения полицай пък е сериозно, но властите отказаха да дадат повече подробности по случая, както и да съобщят дали има опасност за живота му.

Суперкласико: Бока обърна Ривър до 3:2 (ВИДЕО)

Лудо дерби, VAR и пълен стадион в четвъртфинал за Купата

В САЩ: Меси с 2 гола и асистенция, Интер бие с 3:1 (ВИДЕО)

РБ Залцбург изненадващо влезе в отбрания лист

Ал Хилал най-накрая загуби след 34 поредни победи (ВИДЕО)

Те загубиха с 2:4 от Ал Аинв първия полуфинален мач в азиатската Шампионска лига

На 58 години: Ромарио се върна във футбола