Черноморец записа нова убедителна победа на "Лазур" (снимки)

Този път жертва на "акулите" бе тимът на Несебър

Отборът на Черноморец (Бургас) победи Несебър с 4:1 в контролна среща на стадион „Лазур”. През всичките 90 минути „акулите” бяха по-добрият отбор на терена и само многото пропуски ги лишиха от по-изразителен успех.

Още в 5-та минута новото попълнение от Франция - Жереми Фо-Поре, залепи топката на главата на Георги Андонов, който с летящ плонж прониза мрежата за 1:0.

Десетина минути по-късно, след контраатака, гостите успяха да изравнят, чрез Трайо Грозев.

В 30-та минута „акулите” вече водеха с 2:1, след като Георги Андонов изпълни перфектно пряк свободен удар от границата на наказателното поле.

Второто полувреме започна много силно за домакините и в 51-та минута Венци Христов направи резултата 3:1, след хубава многоходова атака и асистенция на Радостин Кишишев.

Крайното 4:1 оформи опитния Траян Дянков с много красив гол с глава, след центриране на Костадин Дяков от корнер. С пропуски се отличиха Борислав Балджийски, Жужу, Костадин Дяков, Венци Христов и Новак Йонуц.

Следващата, предпоследна, контрола среща за Черноморец е насрочена за 27-ми юли /сряда/ срещу отбора на Черно море (Варна). Мачът е с начален час 19:00, а мястото е стадион „Лазур”.