Градушка прекъсна контрола между Сливен и Черноморец (Поморие)

Двата тима напуснаха побелелия стадион “Хаджи Димитър” в 75-та минута при 2:1 за "воеводите"

Проливен дъжд придружен с град прекъсна контролата между отборите на ОФК Сливен и Черноморец /Поморие/. Двата тима напуснаха побелелия стадион “Хаджи Димитър” в 75-та минута. Главният съдия Валентин Станчев след консултация с треньорите даде край на спаринга, който завърши при резултат 2:1 за “воеводите”, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Силно първо полувреме направиха домакините, а през тази част наставникът Димчо Ненов намери оптималния състав, на който може би ще разчита за първенството. Караманов бе на вратата, пред него двойката защитници Живко Динев и Георги Хашев. В нападение се заложи на Миндев, а зад него бе новото попълнение Ивелин Костов – Барона. В халфовата линия бяха Петров и Веселинов. Към всички тях добре партнираха Крумов, Вълчев, Идризов и Антонов.

“Воеводите” откриха резултата в 41-та минута, когато Валентин Веселинов след технично изпълнение на далечен удар, прехвърли вратаря на гостите и даде предимство на отбора домакин. Поморийци върнаха равенството в 59-та минута, а в голмайстор се превърна Величков. Крайното 2:1 отбеляза в 72-та минута влезлия като резерва през втората част Ганчев.

Дъждът затрудни футболистите на терена още след почивката, но след отбелязване на второто попадение заваля обилен град, след който зеления килим на поддържания стадион Хаджи Димитър побеля.

През първата част и двата тима направиха по един пропуск. Най-напред Ивелин Костов в 24 минута нецели греда, а 9 минути по-късно след вратарска грешка на Караманов Манев пропусна да отбележи.

За тима на Черноморец /Поморие/ през двете части играха различни състави, докато наставникът на Сливен вкара постепенно през втората част като
смени Стоев, Ласков,Апостолов, Димитър Тодоров, Ганчев, Стойчев и Филипов.

Утре оранжево-сините ще изиграят още една контрола. От 18.00 часа на стадион “Хаджи Димитър” ще гостува Ботев (Гълъбово).
В събота,  предстои в Бургас трета проверка на “воеводите” за седмицата. Te ще гостуват на местния Черноморец, отново от 18.00 часа.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили