Реклама
27 януари 2009 17:23 Тодор Владимиров
Даниел Албрехт с белодробна инфекция
Намиращият се в изкуствена кома швейцарски скиор Даниел Албрехт, който падна тежко по време на тренировъчното спускане в Кицбючел е с белодробна инфекция. Според медицинските лица при удара на твърдата настилка са се образували няколко на брой миниатюрни кръвоизлива в белите дробове на алпиеца. Към настоящият момент лекарите прилагат лечение с антибиотици, съобщава агенция „Ройтерс”.
Според обявената от лекарите на Албрехт информация, подобни инфекции се наблюдават при 80 процента от пациентите с подобни наранявания. Швейцарският скиор ще бъде оставен в състояние на изкуствена кома докато белите му дробове не бъдат изчистени.
Албрехт се явява действащ шампион в дисциплината супер комбинация. Освен това той разполага с четири победи в етапи за Световната купа, две от които през настоящия сезон.

Реклама
Коментари
Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.
Актуално
Реклама
Видео
Световно по хокей: Обзор на мачовете и най-добрите изпълнения от 15-05-2012 г
16 май 2012 08:55
Резултати на живо
| 01:45 | -:- | |
| 03:00 | -:- | |
| 04:00 | -:- |

























































































