Пирин (Бл) удари Септември (Симитли) с 3:1 в контрола

Янко Сандански напусна "орлетата" след само две контроли, за да играе в Казахстан

Пирин (Благоевград) победи Септември (Симитли) с 3:1 в контролна среща в Банско. Така "орлетата" записаха четвърта победа от общо пет проверки. С този мач приключи подготвителният лагер на Пирин в Банско.

Мартин Тошев откри в 15-ата минута за Пирин, в 50-ата минута Димитър Благов покачи на 2:0, а друг влязъл като резерва играч - Антонио Хаджииванов, вкара трети гол в 62-ата минута с буквално първото си докосване до топката. Почетният гол за Септември заби Даниел Гогов в 78-ата минута.

За тима от Симитли в игра влезе бившият младежки национал Радослав Кирилов, който е футболист на италианския Кремонезе, но поддържа форма с отбора.

Пред мача стана ясно, че Янко Сандански си тръгва от Пирин. Той игра две контроли за родния си отбор, но е получил оферта от Казахстан и напусна отбора на Пирин.

Летните котнроли на Пирин (Бл):
20 юни: Пирин (Бл) – Созопол 3:0
24 юни: Пирин (Бл) – Ботев (Пд) 1:0
27 юни: Пирин (Бл) – Банско 1:1
3 юли: Пирин (Бл) – Септември (Сим) 3:1
8 юли: Пирин (Бл) – Левски
11 юли: Пирин (Бл) – Гандажасар (Армения)

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“