Адалберт Зафиров: Имаше 2 дузпи за нас, едната чиста (аудио)

Треньорът на Калиакра не е доволен от отсъжданията на рефера Станислав Тодоров въпреки двата червени картона за ЦСКА

Треньорът на Калиакра Адалберт Зафиров остана недоволен от крайния резултат на мача срещу ЦСКА, но похвали своите играчи за усилията и играта срещу „армейците” днес в Каварна. Калиакра загуби с 1:2 и не можа да стигне до хикса, въпреки че игра с двама човека повече в полседните минути на мача

„Добре проведена среща от нас. През цялото време играехме с топката, ние играехме футбол и бяхме доминиращият отбор. Имаше и странични фактори, които повлияха на срещата. За мен имаше 2 чисти дузпи за нас през първото полувреме, една много чиста за игра с ръка, не знам поради каква причина не се отсъди. Второто полувреме с човек по-малко те тотално отпаднаха и ние контролирахме мача. Не е нормално при 5 смени, 2 червени картона и още една смяна накрая, да се дават само 2 минути полувреме. Липсваше ни изравнителен гол. ЦСКА с 2 атаки ни вкараха 2 гола след 2 наши грешки, за съжаление. Играем добър футбол, който аз искам, играем с много движение, с много подавания, за жалост не успяваме да реализираме положенията. Допускаме грешки, имаме тежка програма в началото, не успяхме да вземем нищо, засега се борим за оцеляване.”, коментира Зафиров след срещата.

Калиакра взима вратаря на Поморие

Християн Славов е юноша на Нефтохимик и 6 месеца беше резервен вратар на Лудогорец