Реал Мадрид с класика над Интер в Китай (ВИДЕО)

„Белия балет” с втори пореден успех под ръководството на Бенитес

Реал Мадрид записа втори последователен успех в приятелския турнир за Международната купа на шампионите.

В петък новият треньор на тима Рафаел Бенитес постигна дебютен успех, след като момчетата му победиха Манчестър Сити с 4:1, сега те се наложиха над Интер с класическото 3:0.

Първи минути под ръководството на испанския наставник записа Хамес Родригес, който игра на Копа Америка с Колумбия и днес се появи на терена в 78-ата минута, а десет по-късно оформи крайния резултат.

Иначе той бе открит от Хесе Родригес, разписал се в 29-ата минута след пас на Марсело.

Така мадридчани се оттеглиха на почивка с минимален аванс, който бе удвоен от Рафаел Варан в 56-ата минута.

Френският бранител влезе като резерва по време на паузата, като Бенитес смени всичките си 11 титуляри до края на мача, докато колегата му Роберто Манчини се задоволи с девет рокади.

С този успех Реал Мадрид оглави класирането в групата, измествайки от върха Милан, който също има актив от три точки, след минималната си победа над Интер. „Белия балет” и „росонерите” ще определят крайния победител в четвъртък, когато ще премерят сили в Шанхай.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини