Ню Орлиънс спечили шоуто в Лондон

Ню Орлиънс Сейнтс успя да победи Сан Диего Чарджърс с 37:32 в зрелищен мач игран снощи на стадион Уембли. Светците поведоха в резултата още в началото на мача и на полувремето вече водеха с 23:17. Сан Диего се опитаха да се върнат в мача след полувремето но успяха да реализират само 2 тъчдауна които не бяха достатъчни за пълен обрат. Все пак в последните 2 минути на 4 - тата част те имаха шанса да отбележат тъчдаун и да спечелят, но защитата на светците успя се справи . За Ню Орлиънс куотърбекът Дрю Бресс се отчете с 339 ярда и 30 успешни паса от 41 опита. За Сан Диего суперзвездата Ландейниъл Томилсън  се отчете с 101 пробягани ярда. В останалите мачове Детройт и Синсинати отново не успяха да спечелят първа победа за сезона и загубиха съответно от Вашингтон и Хюстън . Далас Каубойс успяха да запишат първа победа след контузита на титулярния си куотърбек Тони Ромо и победиха Тампа в слаб мач с 13:9. Това с стана с огромен шанс след като Тампа пропиляха 3 възможности за тъчдаун в 18 - ярд на Далас и се задоволиха само с фийлдгол.