Христозов: Играхме равностойно срещу Левски (аудио)

„Дано на „Герена” се отпушим и им вкараме гол”, каза той

Миньор е играл равностойно срещу Левски и по-сериозната грешка през второто полувреме, довела до гола, е единствената причина „чуковоте” да загубят, каза футболистът на перничани Николай Христозов след поражението с 0:1, предаде репортер на Novsport.com.

Мисля, че играхме равностойно срещу Левски. Една грешка направихме през второто полувреме и всичко се реши. Пак казвам, играхме равностойно и с помощта на публиката на моменти доста агресивно. Имахме положения и през двете полувремена, ако бяхме си вкарали положенията щяхме да победим, обясни той.

Дано на „Герена” нарушим традицията да не вкараме на Левски. До сега играхме основно с отбори от нашата черга, но мисля че срещу Левски и Черно море се представихме достойно, допълни Христозов.

Лудогорец пусна билетите за Крумовград

Вижте какво съобщиха от Разград

Изтеглиха жребиите за полуфиналите при ветераните и купата на АФЛ

Витоша (Бистрица) ще спори с Ботев (Враца) за място на финала

Официално: Локо (Пд) разтрогна с Хоркаш

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона