Тодор Неделев с автогол за втория отбор на Майнц

Българинът даде тон за обрат на Вердер и бе заменен

Вторият отбор на Вердер (Бремен) победи като домакин този на Майнц 05 с 2:1 в мач от XII кръг на трета германска дивизия.

Българският национал Тодор Неделев бе титуляр за гостите, като в 52-ата минута си вкара автогол за 1:1. Той бе заменен в 68-ата минута от Патрик Пфлюке.

Иначе Майн поведе в 13-ата минута чрез Юлиян-Морис Дерстроф, а в 71-ата минута Марсел Хилбнер от дузпа вкара втори гол за Вердер и направи обрата пълен – 2:1.

Тимът на Вердер приключи мача с десет души след червен картон на Мане в 82-ата минута на двубоя.

В класирането вторият тим на Вердер е на предпоследното място, а Майнц е на четвърта позиция с 20 точки от 12 мача.

Луд мач в Бергамо, Аталанта е на финал (ВИДЕО)

Тимът на Гасперини с обрат за 4:1 над Фиорентина

ОБЗОР: Манчестър Юнайтед обърна последния и измести Нюкасъл (ВИДЕО)

Капитанът Фернандеш спаси „червените дяволи“ от срам на „Олд Трафорд“ – 4:2, резултати