ЦСКА с поредна категорична победа, Галчев с гол в мач №100 (ВИДЕО)

„Червените” разбиха Пирин (Гоце Делчев) с 4:0 на „Армията” и вече са в серия от 19 успеха

ЦСКА продължава с победния си ход във „В” група.

„Червените” победиха с категоричното 4:0 закъсалия тим на Пирин (Гоце Делчев) в мач от XV кръг, игран на „Българска армия”.

Така момчетата на Христо Янев остават на върха в класирането с пълен актив от точки.

Своя шампионатен мач №100 за клуба пък с гол ознаменува завърналият се след изтърпяна санкция Борис Галчев.

Партньорът му в средата на терена Самир Аясс откри резултата още в шестата минута, а в 21-ата Николай Цветков подаде към Момчил Цветанов и последният вкара за 2:0.

После Йордан Йорданов, Аясс и Хазуров се отчетоха със сериозни пропуски.

След паузата ЦСКА вкара още два бързи гола. В 73-ата минута Николай Цветков направи резултата класически, а в 76-ата Галчеввкара от свободен удар – 4:0.

Със своята 19-та поредна победа във всички турнири ЦСКА е лидер в класирането на „В” група с 45 точки, на 8 пред втория Витоша, докато Пирин остана с 12 в своя актив.

Стартов състав на ЦСКА: Анатоли Господинов, Кирил Динчев, Божидар Чорбаджийски, Ангел Грънчов (’46 Валентин Антов), Виктор Райчев, Борис Галчев (к), Йордан Йорданов, Самир Аясс, Николай Цветков, Момчил Цветанов (’62 Александър Александров), Костадин Хазуров.