Миланов и Славчев играха титуляри при победи на АПОЕЛ и Аполон за купата

Живко Миланов и Симеон Славчев играха като титуляри съответно за АПОЕЛ Никозия и Аполон Лимасол, които спечелиха и реваншите си от турнира за купата на Кипър, за да се класират на четвъртфиналите.

АПОЕЛ победи с 3:2 като домакин Неа Саламина и се класира напред с общ резултат 4:2. Живко Миланов, юноша на Левски и играч на "сините" през есента, беше заменен на полувремето, когато АПОЕЛ вече имаше аванс от два гола. Точни бяха аржентинците Фернандо Кавенаги и Томас Де Винсенти, докато бразилецът Винисиус покачи на 3:0 пет минути след началото на второто полувреме. Неа Саламина върна два гола след 70-ата минута, но АПОЕЛ не загуби аванса си и в крайна сметка стигна до пета проредна победа.

Симеон Славчев, бивш халф на Литекс, игра цял мач за победата на Аполон с 1:0 над Ермис. Алекс да Силва вкара гол в 61-та минута, а тимът от Лимасол спечели сблъсъка с общ резултат 4:1.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)