Лудогорец и Бърно завършиха 0:0 (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Орлите" не спечелиха за първи път тази зима, Аргилашки се контузи

Лудогорец записа нулево равенство срещу седмия в чешкото първенство Сборовка (Бърно). Проверката бе под №5 за шампионите и лидерите на „А” група през зимата. Досега те записаха 4 поредни победи, последната от които 3:0 срещу румънския гранд Стяуа.

Разградчани имаха възможност да открият резултата още в 9-ата минута, но никой не се възползва от добро центриране на Кафу. Вратарят на Лудогорец Милан Борян пък се намеси решително на два пъти след това при удари на Зоубеле и Хуцка.

През втората част двата тима си размениха по една по-сериозна ситуация, след като Денислав Александров опита да затрудни вратата на чехите, а Куцера стреля опасно към Аргилашки. Последният се контузи в 77-ата минута и напусна играта, което наложи вече смененият Борян да се завърне на терена, за да довърши мача.

Треньорът Георги Дерменджиев направи доста промени спрямо двубоя в неделя, но отново липсваха Сисиньо, Клаудио Кешерю, Александър Василев и Върджил Мисиджан поради контузии. Завърнаха се Андрей Препелица и Джонатан Кафу, а  Мишо Александров остана резерва.

До края на лагера в Турция, който приключва в края на тази седмица, Лудогорец ще изиграе още две контроли – срещу Слован (Братислава) и БАТЕ (Борисов), съответно в събота и неделя.

ЛУДОГОРЕЦ - СБОРОВКА БЪРНО 0:0

Лудогорец: Борян (Аргилашки), Минев (Витиня), Моци (Терзиев), Керчев (Марем), Ангуло (Натанаел), Препелица (Дяков), Саша, Лукоки, Вандерсон (Марселиньо), Кафу, Чунчуков (Денислав Александров)

3 февруари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - Сборовка (Бърно, Чехия) 0:0
6 февруари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ -Слован Братислава (Словакия)

7 февруари, в Турция: ЛУДОГОРЕЦ - БАТЕ Борисов (Беларус)

Капитанът на Лудогорец Антон Недялков поднови тренировки

Той се възстанови след поредната си контузия

Пьотровски: На загрявката разбрахме за загубата на ЦСКА

Халфът призна и за късмет срещу Левски

Вижте кой ще свири Лудогорец - Левски

Ето всички назначения

СЕРИЯТА ПРОДЪЛЖАВА! Лудогорец ликува на "Лаута"(ВИДЕО)

Късна драма и болезнен за Локо (Пд) герой

Лудогорец обяви кога пуска билетите за Левски

Деца и пенсионери ползват 50% намаление

Лудогорец падна от Стяуа след скандална дузпа (ВИДЕО)

"Орлите" загубиха с 2:3 в контролна среща

Дерменджиев: Има умора в нашия отбор, паузата идва навреме

"Изиграхме добър мач", каза треньорът на Лудогорец след разгрома над Локо (София)