Пирин записа трето 0:0 в Турция (+СНИМКИ)

Наков изпусна дузпа срещу казахския Каспий

Трето нулево равенство записа Пирин (Благоевград) в Турция. Съперник на „орлетата” бе казахския Каспий Актау.

През първото полувреме Пирин пропусна дузпа, която Благой Наков сам изработи и съответно не вкара.

След като вчера Наджи Шенсой и възпитаниците му победиха с 3:2 Мерани, днес косовският специалист пусна други 11, които изиграха целия мач без смяна.

Почти целият мач се игра на една врата, като пропуски за Пирин направиха още Траянов, Благов и Мартин Тошев.

И този двубой пропусна Маркиньос, който заради контузия отсъства вече в четвърти мач за Пирин.

До края на лагера в Турция за Пирин остават още две контроли - на 7 февруари срещу грузинския Сабуртало и на 10-ти срещу казахстанския Окжепес.

Днешната контрола изгледа целият спортно-технически щаб на Берое начело с наставника Петър Хубчев. На 20 февруари старозагорци приемат Пирин в първия пролетен кръг.

Стартов състав на Пирин: Ганев, Виячки, Попев, Божинов, Карапетров, Благов, Наков, Траянов, Тошев, Креболиев и Грозданов.

Контролите на Пирин през зимата:
29 януари, в Турция: ПИРИН - Волунтари (Румъния) 0:0
31 януари, в Турция: ПИРИН - Подбескидзе (Полша) 0:0
3 февруари, в Турция: ПИРИН - Мерани 3:2
4 февруари, в Турция: ПИРИН – Каспи 0:0
7 февруари, в Турция: ПИРИН - Сабуртало (Грузия)

10 февруари, 15:00 часа, в Турция: ПИРИН - Окжетпес

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“