Двама 15-годишни таланти играят за Лудогорец при 2:0 над Етър

Мишо Александров и Дяков бележат в първата контрола за деня

Двама 15-годишни таланти от школата на Лудогорец – Хюсеин Хюсеинов и Кристиян Кънчев, играха при победата на мъжкия тим с 2:0 над Етър в контролен мач, който се проведе на клубната база. Хюсеинов започна титуляр, а Кънчев влезе в последните десет минути. В групата бе още един 15-годишен футболист – Николай Томов.

Михаил Александров откри резултата в 28-ата минута. 2:0 направи капитанът Светослав Дяков в 74-ата. Лудогорец пропусна още доста положения. Особено през второто полувреме.

Треньорът Георги Дерменджиев бе определил състав, в който попаднаха част от титулярите. Останалите ще вземат участие във втората контрола за деня – срещу Добруджа, която ще се играе на „Лудогорец Арена“ от 15,30 ч.

Лудогорец – Етър 2:0
Спортен център Лудогорец, 350 зрители
1:0 М. Александров (28)
2:0 Дяков (74)

ЛУДОГОРЕЦ: Борян, Витиня, Керчев, Терзиев, Натанаел, Анисе, Дяков, М. Александров, Хюсеинов, Кафу, Д. Александров (Кънчев)
Треньор: Георги Дерменджиев

ЕТЪР: Цанков, Киримов, Русев, Минков, Скерлев, Христов, Бенков, Анев, Камил, Николов, Димитров (Ивайло Петков, Иван Петков, Трифонов, Байчев, Николов, Я. Генчев, Л. Генчев, Йорданов)
Треньор: Бончо Генчев

Жълт картон: Натанаел

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Официално: Столична община поиска „Герена“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона