Лацио измъкна точка в Торино, Имобиле профука дузпа (ВИДЕО)

"Биковете" поведоха рано, но изпуснаха дузпа и бяха наказани от втора дузпа 12 минути преди края

Чиро Имобиле изпусна дузпа, а Лацио се добра до 1:1 при гостуването на Торино в ранния неделен мач от 28-ия кръг на Серия А.

Лацио влезе в мача с 4 поредни победи над „биковете”, но Торино поведе днес рано на своя стадион. Федерико Маркети спаси воле на Афри Акуа, но Андреа Белоти реагира най-бързо и направи точна добавка за 1:0 в 12-ата минута.

Каталди направи дузпа срещу Белоти, но Чиро Имобиле би над вратата от бялата точка и пропиля възможността в 22-ата минута. Това бе втора пропусната дузпа за „биковете” в последните им три мача.

Стефано Пиоли бе крайно недоволен и направи двойна смяна още преди почивката, извади Каталди и Лулич и смени схемата на 4-3-1-2.

След почивката този ход даде резултат и „орлите” овладяха играта. Пароло от много малък удар нацели греда, а пряк свободен удар на Лукас Билия бе изваден от вратаря с вещина.

Натискът на римляните все пак се увенча с успех и Молинаро спъна Балде Кейта за дузпа, а Билия не сбърка от бялата точка – 1:1 в 78-ата минута.

До края и двата тима търсеха победата, но Имобиле, Кейта и Дзапакоста направиха пропуски.

Лацио е осми с 38 точки, а Торино има 33 на 12-а позиция.

14 1
Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини