Бока падна от последния в Аржентина

Годой Крус победи с 2:0 гостуващия Ланус и е лидер в група "А"

Бока Хуниорс загуби с 0:1 като гост на Архентинос Хуниорс в среща от аржентинското футболно първенство.

Единственото попадение в мача реализира резервата Карлос Буено в 62-ата минута. Домакините останаха с човек по-малко в 79-ата минута, след като Николас Фрейре получи червен картон, но удържаха аванса си до края.

Бока е на седмо място в група "Б" на Примера дивисион с актив от 18 точки след 13 мача, докато след първата си победа Архентинос Хуниорс остана на последната 15-а позиция с 8 точки.

Годой Крус победи с 2:0 гостуващия Ланус и е лидер в група "А" с 27 точки. Със същия актив на второ място е тима на Сан Лоренсо, който спечели гостуването си на Индепендиенте с 1:0 след гол на Николас Бланди в 48-ата минута.

Арсенал е на трето място в подреждането с 21 точки, а с точка по-малко е Индепендиенте на четвъртата позиция.

Отборът на Ривър Плейт завърши 0:0 като домакин на Велес Сарсфийлд и се на десето място в класирането с 15 точки. Лидерът в група "Б" Ланус гостува на Тигре по-късно днес.

Суперкласико: Бока обърна Ривър до 3:2 (ВИДЕО)

Лудо дерби, VAR и пълен стадион в четвъртфинал за Купата

В САЩ: Меси с 2 гола и асистенция, Интер бие с 3:1 (ВИДЕО)

РБ Залцбург изненадващо влезе в отбрания лист

Ал Хилал най-накрая загуби след 34 поредни победи (ВИДЕО)

Те загубиха с 2:4 от Ал Аинв първия полуфинален мач в азиатската Шампионска лига

На 58 години: Ромарио се върна във футбола