Георги Иванов се включи в двустранна игра на „сините“

Отборът проведе възстановителна тренировка, Мики Орачев тренира облекчено

Левски проведе възстановителна тренировка след загубата от Славия с 0:1 на стадион „Георги Аспарухов“. „Сините“ излязоха за своето занимание в 11:30 часа след 30 минутен разбор.

По време на тренировката играчите бяха разделени на две групи, като взелите участие във вчерашния мач бяха подложени на бегови упражнения и процедури в тунела, докато останалата част от футболистите на Люпко Петрович бяха подложени на по-високи натоварвания.

На облекчен режим продължава да се готви Мики Орачев.

След загрявка и серия от кондиционни упражнения играчите в „синьо“ бяха разделени на два отбора за игра на половин терен. В нея се включи и спортният директор Георги Иванов, в чийто тим влязоха юношата Атанас Кабов, Мехди Бурабия, Джъстин Менголо и вратарят Александър Любенов. Срещу тях се изправиха треньорът на вратарите Влантин Захариев, Сашо Александров, Галин Ташев, Станислав Иванов и Бабатунде Адениджи.

След серия от четири полувремена и няколко смени на водачеството в резултата, в крайна сметка победител се оказа тимът на Валентин Захариев.

Утре, 24.05, „сините“ ще отбележат 102 години от основаването на клуба с поднасяне на венци и цветя на могилката пред 22-а гимназия в София.

Официално: Локо (Пд) разтрогна с Хоркаш

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона