Украйна надви Румъния в голова вихрушка (ВИДЕО)

Контролата завърши 4:3, Кешеру и Препелица играха

Националният отбор на Украйна победи Румъния в резултатна приятелска среща. Мачът, който се игра на стадион "Олимпико" в Торино, завърши при резултат 4:3.

Румънците първи поведоха в резултата чрез Габриел Торже в 23-ата минута, но след това допуснаха четири поредни попадения в своята врата. Роман Зозуля изравни в 43-ата минута, Олександър Зинченко в 48-ата минута направи 2:1, Йевхен Коноплянка вкара третото попадение за своя тим, а Андрий Ярмоленко отбеляза за 4:1.

Точни за северните ни съседи бяха  Денис Алибец в 74-ата и Александру Максим в 85-ата минути.

Играчите на Лудогорец Клаудиу Кешеру и Андрей Препелица започнаха като титуляри, като и двамата бяха заменени в средата на второто полувреме.

И двата тима ще изиграят по още една контрола преди началото на еврофиналите. На 3-и юни Украйна ще  се изправи срещу Албания, а Румъния пък ще премери сили с Грузия.