Лудогорец победи Локо (ГО), Паломино дебютира

"Орлите" се наложиха с 3:0 в последната си контрола преди мача с Младост (Подгорица)

Лудогорец победи с 3:0 новия член на Първа професионална лига Локомотив (Горна Оряховица) в контролен мач, игран в Разград. Мачът бе неофициален дебют за най-новото попълнение на шампионите – Хосе Луис Паломино. Аржентинецът се появи след почивката на мястото на Венцислав Керчев.

Клаудио Кешерю откри резултата в 40-ата минута. Той се разписа от дузпа. Лукас Саша покачи на 2:0 в 51-ата. Третото попадение падна три минути преди последния съдийски сигнал. Негов автор стана Абел Анисе, който се възползва от отлична асистенция на Светослав Ковачев.

Това бе последната контрола на „орлите“ през лятната подготовка. Идната сряда Лудогорец е домакин на Младост (Подгорица) в мач от II предварителен кръг на Шампионската лига.

20:00 19/04 КРУМОВГРАД - СЛАВИЯ
19:30 19/04 Дженоа - Лацио
21:30 19/04 Айнтрахт – Аугсбург
21:45 19/04 Каляри - Ювентус
22:00 19/04 Атлетик Билбао - Гранада
19:45 18/04 Фиорентина - Пилзен 2:0 (прод.)
19:45 18/04 Лил - Астън Вила 2:1 (3:4. д.)
22:00 18/04 Рома - Милан 2:1