Ибра се разписа след едва 190 сек. с екипа на Юнайтед, гледайте на живо тук

Шведът дебютира за Манчестър Юнайтед в родината си Швеция

Златан Ибрахимович поведе атаката на Манчестър Юнайтед за първи път в своята кариера и вкара гол едва 190 секунди, след като записа неофициалния си дебют за тима.

Нападателят бе взет това лято от новия мениджър на „червените дяволи” Жозе Моуриньо, но получи по-дълга почивка и започна подготовка едва в четвъртък.

Днес пък той играе в родината си Швеция и откри резултата в контролата срещу Галатасарай с атрактивна странична ножица още в четвъртата минута.

Спарингът стартира в 20:30 часа, а посетителите на Novsport.com могат да го гледат на живо тук и тук, както и чрез секция "Актуално".

Стартов състав на Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Валенсия, Бейли, Блинд, Шоу, Шнайдерлин, Ерера, Мхитарян, Рууни, Марсиал, Ибрахимович.
Резерви: Джонстън, Ромеро, Дармиан, Джоунс, Рохо, Карик, Фелайни, Лингард, Мата, Депай, Йънг, Рашфорд;