Байерн разгроми Интер в САЩ (ВИДЕО)

Ливърпул победи Милан с 2:0

Германският шампион Байерн Мюнхен разгроми Интер с 4:1 в мач от летния турнир за Международната купа на шампионите.

Момчетата на дошлия това лято Карло Анчелоти вкараха всичките си попадения преди почивката.

С хеттрик се отчете Джулиан Грийн, а едно попадение добави Франк Рибери. Почетното попадение за "нерадзурите" бе дело на Мауро Икарди, който бе оставен на резервната скамейка от Роберто Манчини, но в добавеното време вкара за 1:4 след груба грешка на Дейвид Алаба.

Иначе Грийн откри резултата още в 7-ата минута след центриране именно на Алаба. Малко след това Рибери удвои преднината на баварците, след като младокът Фабиан Бенко се разходи между отбраната на Интер и му подаде на празна врата.

В 30-ата минута пък, след контраатака Рибери подаде на Грийн и той направи резултата класически, а в 35-ата американецът оформи хеттрика си след нова асистенция на Бенко.

През второто полувреме баварците намалиха оборотите и в крайна сметка Икарди вкара почетния гол за "нерадзурите" в последните секунди на срещата.

Междувременно Ливърпул победи Милан с 2:0 в друга такава от приятелския турнир, която се игра на „Ливайс Стейдиъм“ в Санта Клара.

Белгийският национал Дивок Ориги се появи в игра след почивката и успя да открие резултата в 59-ата минута, а Роберто Фирмино в 73-ата оформи крайното 2:0.

Taка Ливърпул се изкачи на четвърто място в класирането, а Милан заема седмо място от десетте отбора, които участват в надпреварата.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини