Юношите на Лудогорец биха Левски в София (ВИДЕО)

Двата отбора не предложиха футбол на високо ниво, но зрителите на стадион "Раковски" видяха 4 гола

Юношеският отбор на Лудогорец до 17 години започна с успех участието си в първенството.

"Орлите" не срещнаха особени проблеми при гостуването си на Левски-Раковски в София и се наложиха с 3:1.

Двата отбора не предложиха футбол на високо ниво, но въпреки това зрителите на стадион "Раковски" видяха 4 гола.

Лудогорец поведе в 9-ата минута чрез Димитър Митков, който засече с глава  центриране отляво.

Левски възстанови равенството в 55-ата минута, когато Христо Иванов вкара с красив удар от дистанция.

Само шест минути по-късно Лудогорец отново излезе напред в резултата. Кристиян Кънчев проби отдясно и подаде към капитана Митков, който без проблеми отбеляза втория си гол в мача за 2:1.

Крайното 3:1 в полза на Лудогорец оформи Илкер Будинов в 75-ата минута.